KONST / Litografier / Färglitografi 11943466
nr 1194 3466
Färglitografi
Signerad, numrerad 20/100, bladets mått: 62x48 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 30 juli 2018
kl 18:37:13
100 kr
200 kr
250 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr